TRÉNERI

Bc. JURAJ NEMČÁK

Bývalý profesionálny športovec (hokej), ktorý pôsobil nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Juraj bol juniorským reprezentantom v hokeji a majstrom nie len Slovenska, ale aj Francúzska či vicemajster Maďarska a pod.

Po ukončení hokejovej kariéry s vrcholovým športom neprestal a stal sa bronzovým medailistom na majstrovstvách Slovenska v Jude.

Má skúsenosti nie len s prípravou profesionálnych športovcov, ale aj ľudí, ktorí bojujú nie len s vlastnou váhou, ale aj zdravotnými problémami.

  • Tréner fitness a kulturistiky

  • TRX a závesné systémy

  • Joga inštruktor

  • Functional Movement Systems

  • SM system

EVA BÁNIKOVÁ

Od malička sa venujem športovej gymnastike, tancu a fitness. Spojenie týchto 3 kategórii má priviedlo k detskému fitness, kde som získala niekoľko titulov majsterky Slovenska.

Moje kroky po ukončenej detskej kategórie pokračovali ďalej na medzinárodnú amatérsku scénu. Podarilo sa mi získať titul Vice majsterky Európy, majsterky sveta v kategórii žien i junioriek. Na Slovensku som dostala ocenenie a získala prvé miesto za najlepšieho športovca roka v neolympijských športoch a športovec roka mesta Žilina som sa umiestnila na druhom mieste.

Mojim snom bolo vždy sa zúčastniť prestížnej súťaže Arnold Classic. Dostala som možnosť štartovať ako amatér medzi profesionálnymi športovcami, kde sa mi podarilo získať prvé miesto AC Afrika. Následne na to som prešla medzi profesionálov Elite Pro a na ďalšej súťaži AC Barcelona som získala 2 miesto a stretnutie s Arnoldom a titul Vice majsterky sveta Elite Pro.  

IVAN WRONG ŠUMICHRAST

Športové licencie a úspechy:
Trénerská kvalifikácia BOXU III. triedy
Titul viacnásobného majstra SR v kickboxe Titul viacnásobného majstra SR v boxe
Slovenský reprezentant SR v boxe Tréner DIAMOND gym
Tréner Tomiho Kida 

Tréningy v CROSSbeFIT:
WRONG TIME

SIMONA KOZERAWSKI

„Pohyb je život“. Týmto krédom sa snažím viesť aj svojich klientov. Športom žijem od mala. Od tanečných pódií, cez volejbalové ihriská, až po fitness & wellbeing.

 

  • Tréner fitness a kulturistiky

  • TRX a závesné systémy

  • Strenght and Neuromechanical Reference (PRI)

ANDREJ HÝLL

Pohyb a šport je pre mňa všetko. Od malička som behal za loptou  a hral futbal, čo viedlo moje kroky na športové́ gymnázium, kde som si vybral študijný́ odbor zameraný́ na trénerstvo.

 

Ako som dospieval, bolo treba nabrať svalovú hmotu, a tak moje kroky viedli do posilňovne. Veľkým vzorom v tejto oblasti boli najmä moji bratia, ktorí sa venujú trénerstvu a naučili ma toho skutočne veľa.

 

Cvičím 5 rokov, počas ktorých ma lákalo dozvedieť sa o fitness viac. Mám certifikát výživového poradcu, fitness trénera, kondičného trénera a chcem na sebe makať aj naďalej.   

TOMÁŠ LOJDL

Ahoj, volám sa Tomáš a moja cesta k trénerstvu sa začala v podstate už v detstve, keď sme ako malé deti naháňali loptu či bicyklovali. Vzťah k športu sa rozvíjal a začal som sa aktívne venovať hokejbalu, v ktorom som dosiahol aj pár úspechov, medzi tie najvýznamnejšie patria napr. niekoľkonásobný MSR, Víťaz ME a druhý na MS.

Neskôr sa mi zapáčili činky, ktorým sa venujem už 10 rokov. Skúsil som aj kulturistickú súťaž̌ (MSR), kde som skončil na 5. mieste v kategórii Men physique.

Vzťah k športu či k ľuďom v spojení so skúsenosťami a hodinami vzdelávania a samovzdelávania zo mňa urobili správnu voľbu pre vás.
 

ADAM KUCHÁR - MASÉR

Popri pravidelnom tréningu je regenerácia jednou z najdôležitejších premenných na ceste za vytúženým cieľom. Adam sa sústredí́ na klasickú́ a športovú́ masáž̌ - aký́ je medzi nimi rozdiel?

Klasický masáž je druh masáže, ktorá́ aktivuje celkový́ krvný́ a lymfatický obeh, ktorý́ následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať̌ stuhnuté́ a bolestivé́ svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní́ odpadových látok z organizmu. 

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorá́ je špeciálne prispôsobená́ pre športovcov alebo pre osoby, ktoré́ podávajú́ náročné fyzické́ výkony. U športovcov je veľmi žiadaná́ na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Keď sa vykonáva táto masáž̌ pred športovým výkonom, masér využíva silnejší́ tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov.

  • Facebook
  • Instagram

KONTAKT:

kontakt@extremepark.sk  / Cesta na Mojš 1375, Žilina

© 2020 by SPICYBROWN S.R.O.