Reštaurácia HU:MAN

„Návrat k zdravým koreňom stravovania“ je filozofia reštaurácie HU:MAN podľa ktorej varíme. Našim cieľom je poskytnúť kulinársku dokonalosť nielen chutným jedlom, ale veľkú pozornosť venujeme výberu kvalitných dodávateľov tak, aby naše jedlo dodalo Vášmu „chrámu“ zdraviu prospešné živiny. Dbáme na výber ekologických dodávateľov a preto nakupujeme prevažnú časť mäsových a syrových produktov zo slovenských a rakúskych fariem, bylinky pestujeme v našej záhradke a zeleninu a ovocie odoberáme od drobných pestovateľov aj preto, aby ste opäť pocítili dotyk prírody priamo zo Slovenských záhrad. Kvalita, zdravie, pôžitok – sú tri slová, ktoré v reštaurácii HU:MAN ochutnáte a zažijete.”

Nové a atraktívne priestory ponúkajú priestrannú reštauračnú časť s otvorenou terasou a kvalitne vybavený vonkajší aj vnútorný barový priestor. Oba priestory pracujú samostatne a sú schopné ponúknuť požadovanú kvalitu pri organizovaní rôznych podujatí. Sme pripravení zabezpečiť úplný servis na svadby, oslavy, firemné prezentácie, tlačové besedy, ochutnávky a rôzne ďalšie podujatia.

Zabezpečíme potrebné vybavenie, personál, catering a služby potrebné na kvalitnú organizáciu týchto podujatí. Kuchyňa je uspôsobená na prípravu studených a teplých jedál, dezertov a pizze. Priestory sú vybavené najmodernejšou výkonnou technikou a ozvučením.

“Veríme, že aj vďaka odovzdávaniu kuchárskeho majstrovstva Ľubomíra Herka, ktorý s nami spolupracuje od zrodu konceptu HU:MAN a pod jeho krídlami je starostlivo vyberaný a trénovaný náš tím, ponúkne reštaurácia pôžitok z jedla aj tým najvycibrenejším chuťovým pohárikom našich klientov.”

Bližšie informácie a pestrý výber z našej ponuky nájdete na stránke: www.human.sk