Denné výzvy

Chcete zvýšiť svoju kondíciu, vyformovať postavu, dať svojmu životu nový smer a hektickým dňom režim? Poradíme Vám! Stanovte si pri zmene životného štýlu jasný cieľ, ktorý budete testovať pri denných výzvach. Vypracujte si rozvrh, kde si stanovíte jedálniček, rozpis cvičení a nezabudnite ani na správnu formu relaxu. Chcete schudnúť, spevniť alebo len zaradiť pravidelný pohyb pre Vašu duševnú pohodu?

  1. Odvážte sa, zamerajte sa na svoje nedostatky a urobte si fotografiu, ktorú si v závere „výzvy“ porovnáte.
  2. Stanovte si obdobie počas ktorého budete každý deň venovať aktivitám, ktoré patria do zdravého životného štýlu. Nemusíte makať každý deň v gyme, ale vyrazte napríklad raz do týždňa pešo do roboty, prejdite sa do prírody alebo využite pekné počasie na dlhšiu prechádzku.
  3. Upravte svoj jedálniček, rozvrhnite si denný príjem stravy do 5 dávok a nezabudnite na pitný režim.
  4. Vyberte si dni v týždni, počas ktorých budete cvičiť. Ak s cvičením začínate, vyskúšajte niektorý zo skupinových tréningov, kde sa naučíte techniku a neskôr už môžete cvičiť sami.
  5. Nepodceňujte ani starostlivosť o svoje telo a každý deň sa po sprche nakrémujte. Ak máte čas nájdite si občas čas na saunu, plávanie alebo masáž.
  6. Myslite pozitívne – všetko čo si dokážete predstaviť, dokážete splniť.
Logo_footer   
     © 2015 eXtreme | park plný možností..

Nájdete nás